Publikohet lista me emra/ Kush janë deputetët më efikasë në parlament, kryeson Erion Braçe

Publikuar tek: barometri, më 08:29 24-08-2018 Publikohet lista me emra/ Kush janë deputetët më efikasë në parlament, kryeson Erion Braçe

Instituti i Studimeve Politike ka publikuar sot listën e deputetëve më efikasë në Parlamentin e Shqipërisë.

Deputeti me efikasitetin më të lartë dhe që ka marrë pikët maksimale është deputeti i PS-së Erion Braçe.

Ndërsa në diskutimet e 140 deputetëve gjatë seancave parlamentare me pikët maksimale është vlerësuar nëkryetarja e Komisionit të Ekonomisë Jorida Tabaku, e cila ndiqet nga deputetët Vasilika Hysi, lbana Vokshi, n/kryetari demokrat Edmond Spaho, deputeti Enkelejd Alibeaj etj.

Screenshot_4_copy.jpg

Screenshot_4_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02534294128418
array(1) { ["section"]=> string(95) "publikohet-lista-me-emra-kush-jane-deputetet-me-efikase-ne-parlament-kryeson-erion-brace-131992" }