Publikohet pa aprovim kënga e Dua Lipës me Kanye West, video bën xhiron e rrjetit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:46 28-10-2020 Publikohet pa aprovim kënga e Dua Lipës me Kanye West, video bën xhiron e rrjetit

Një bashkëpunim i fshehtë mes këngëtares shqiptare Dua Lipa dhe Kanye West është publikuar pa autorizim në rrjetet sociale.

Kënga titullohet “Law Of Attraction” dhe është regjistruar dy vite më parë për albumin Kanye, që do të quhej “Yandhi”. Por, ky album nuk u publikua asnjëherë.

"The Sun" shkruan se këngëtarja Dua Lipa ka qenë fanse e reperit Kanye dhe të dy janë shprehur të emocionuar për këngën që realizuan bashkë, por fatkeqësisht ajo nuk u bë publike.

Gjithashtu asnjëherë nuk u bë e ditur arsyeja e Kanye West për të mos e publikuar albumin e tij. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arif Vladi e kërcënoi me përballje në gjyq, nuk ndalet Adelina Ismaili: Fol a je paguar për “Marshin e UÇK”?
»
Article Logic
Execution time: 0.010850191116333
array(1) { ["section"]=> string(87) "publikohet-pa-aprovim-kenga-e-dua-lipes-me-kanye-west-video-ben-xhiron-e-rrjetit-225512" }