Publikohet performanca e parë e Florit pas sherrit me Stinen, këngëtari ende i pashëruar (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:05 13-12-2015
Publikohet performanca e parë e Florit pas... by newsbomb-al

Që pas sherrit famëkeq me Stinen në përfundim të spektaklit “Kënga Magjike”, Flori Mumajesi i ka shmangur daljet publike, kjo për arsye se plaga në ballë nuk i është shëruar plotësisht.

Kjo shihet edhe në foton dhe videon e publikuar nga Newsbomb.al, gjatë kohës kur Flori së bashku me pjesëtarët e grupit “Threedots”, kanë zhvilluar një koncert në Bern të Zvicrës.

Këngëtari i njohur ka reaguar më herët duke u shprehur se kjo ngjarje ndodhet tashmë në duart e autoriteteve përkatëse dhe se ai ka besim se do të merret vendimi i duhur.

Lexo edhe: Vjen reagimi i parë i Florit pas sherrit me Stinen: Kam frikë vetëm Zotin

flori_pas_incidentit.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025449991226196
array(1) { ["section"]=> string(99) "publikohet-performanca-e-pare-e-florit-pas-sherrit-me-stinen-kengetari-ende-i-pasheruar-video-27699" }