Publikohet portreti i veçantë i familjes Obama, MAHNIT vajza e vogël, Sasha

Publikuar tek: bota, më 16:28 04-12-2019 Publikohet portreti i veçantë i familjes Obama, MAHNIT vajza e vogël, Sasha Familja Obama

Në ditën e falenderimeve të festuar pak ditë më parë në SHBA, ish-zonja e parë e Amerikës ka uruar të gjithë bashkekombësit përmes një portreti të veçantë familjar.

Në fotografinë e postuar në Instagramin e saj, shihet Barack dhe Michelle Obama, bashkë me dy vajzat, Sasha dhe Maila, të gjithë të qeshur e të lumtur.

'Nga ne, për ju! Gëzuar ditën e Falenderimeve', shkruan Michelle.

Postimi arriti mbi 6 milion pëlqime dhe mijra komente, brenda pak kohësh, pavarësisht se  fotoja ishte shkrepur gjatë diplomimit të Sashës.

Kjo e fundit me një fustan të zi dhe të çarë, dukej sensuale por edhe shumë e hijshme. Ndjekësit e kanë cilësuar vajzën e madhe të çidtit si një femër shumë tërheqëse.

Fotoja e postuar nga Michelle Obama

Screenshot_8.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011996984481812
array(1) { ["section"]=> string(80) "publikohet-portreti-i-vecante-i-familjes-obama-mahnit-vajza-e-vogel-sasha-188393" }