Publikohet video e kampingut veror të LRI në Jalë, i pranishëm Meta, Kryemadhi, deputetë e ambasadorë (Video)

Publikuar tek: politike, më 20:28 09-08-2016 Publikohet video e kampingut veror të LRI në Jalë, i pranishëm Meta, Kryemadhi, deputetë e ambasadorë (Video)

Lëvizja Rinore për Integrim (LRI) ka publikuar spotin e kampingut disa ditor organizuar në fshatin bregdetar të Jalës ndër vite.

Në video duken momentet më të veçanta ndër vite nga kampingu ku rreth 1700 të rinj të LRI-së kanë organizuar evente të ndryshme edukative dhe argëtuese. Me praninë e ambasadorëve dhe deputetëve të shumtë në video nuk mungon, edhe pse shfaqet shumë pak, kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, deputetja Monika Kryemadhi.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094609260559082
array(1) { ["section"]=> string(110) "publikohet-video-e-kampingut-veror-te-lri-ne-jale-i-pranishem-meta-kryemadhi-deputete-e-ambasadore-video-49261" }