Publikohet video e sherrit e Françeska Jaçes, modelja e kap prej flokësh dhe e rrëzon në tokë vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:59 15-03-2016

Është publikuar video e sherrit e modeles Françeska Jaçe me një tjetër vajzë në kryeqytet. Në videon e publikuar nga “Report Tv”, shihet se ngjarja ka ndodhur brenda një dyqani dhe është fillimisht Katerina Beqo që ka hyrë brenda dhe Françeska e ndjek nga pas.

Ish-konkurrentja e Big Brother e godet 28 vjeçaren dhe e rrëzon në tokë. Ka qenë ndërhyrja e shitësit që e ka larguar Françeskën nga vajza e dhunuar. Momentalisht, Françeska Jaçe është në kërkim nga policia. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035810947418213
array(1) { ["section"]=> string(105) "publikohet-video-e-sherrit-e-franceska-jaces-modelja-e-kap-prej-flokesh-dhe-e-rrezon-ne-toke-vajzen-35184" }