Publikohet VIDEO: Ja se si Jurgen Kurti me vjehrrin e tij masakruan shitësin në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 20:35 12-04-2017 Publikohet VIDEO: Ja se si Jurgen Kurti me vjehrrin e tij masakruan shitësin në Durrës

Një video e publikuar nga “JOQ”, tregon momentet e tmerrshme kur persona të dyshuar për vrasjen e të ndjerit Agim Arapi futen në dyqanin e tij dhe pasi e masakrojnë dalin nga dyqani.

Video tregon momentin kur fillimisht duket një makinë tip Porsche nën drejtimin e nërit prej vëllezërve Ekonomi, e cila kalon para dyqanit të Agimit dhe parkohet pak më poshtë.

Më pas duket se si hyjnë brenda Kostandin Ekonomi, Kujtim Ekonomi dhe Jurgen Kurti. Video ka koment nga familjarët dhe dinamika e ngjarjes është mjaft e kuptueshme. Pasi hyjnë të tre brenda fillojnë të masakrojne Agim Arapin vetëm e vetëm për 13 mijë lekë të reja të qirasë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis ndërtimi i rrugës së Arbërit, së shpejti pritet hapja e tenderit
Zjarri shkrumbon banesën, policia në vendngjarje »
Article Logic
Execution time: 0.011829137802124
array(1) { ["section"]=> string(91) "publikohet-video-ja-se-si-jurgen-kurti-me-vjehrrin-e-tij-masakruan-shitesin-ne-durres-74982" }