Publikohet VIDEO-ja skandaloze që mbahej sekret mes kolegësh, gazetarja- Kastriot Tushës: Po ju vetë jeni artist?!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:23 14-03-2017

Rrespekt per gazetaret e ku ku kultures

A post shared by @rezart.veleshnja on

Prej kohësh përflitej në ambientet e mediave për një video ku një gazetare e ‘A1 News’ merr në pyetje tenorin e njohur, Kastriot Tusha dhe e pyet nëse është artist.

Por, në shenjë "solidarizimi" koleget e mbanin sekret videon derisa më në fund dikush ka guxuar dhe e ka publikuar atë me zë dhe figurë. Në video shfaqet tenori i cili ndalohet nga gazetarja dhe pyetet lidhur me sopranon dhe ai e korrigjon duke i thënë se bëhet fjalë për premierë. Por, më pas ndodh edhe e ‘pafalshmja’… Ajo e pyet: Po ju vetë artist jeni?

Tusha ngec për një moment dhe pa e humbur qetësinë i rrëfen gazetares së është profesor në Akademinië e Arteve dhe është po ashtu tenor me karierë artistike. Video është publikuar nga aktori i 'Portokalli', Rezart Veleshnja i cili bashkangjitur shkruan: Rrespekt për gazetarët e ku ku kulturës…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091400146484375
array(1) { ["section"]=> string(115) "publikohet-video-ja-skandaloze-qe-mbahej-sekret-mes-kolegesh-gazetarja-kastriot-tushes-po-ju-vete-jeni-artist-71822" }