Publikohet VIDEO nga nxjerrja e masivit gjigand të kromit në Tropojë, ndër më të mëdhenjtë që do sigurojë MILIARDA

Publikuar tek: aktualitet, më 16:25 27-03-2018 Publikohet VIDEO nga nxjerrja e masivit gjigand të kromit në Tropojë, ndër më të mëdhenjtë që do sigurojë MILIARDA Fragment nga nxjerrja e masivit të kromit në Tropojë

Publikohen pamjet e nxjerrjes së masivit gjigand të kromit në Tropojë, i cili pretendohet të jetë ndër më të mëdhenjtë në botë, dhe do i sigurojë shtetit shuma marramendëse.

Miliarderi shqiptar nga Tropoja që jeton në New York, Sahit Muja, i cili është i njohur për biznesin e mineraleve që kapin shifrat prej 3 trilionë dollarësh, ka publikuar pamjet live nga nxjerrja e kromit, duke falenderuar të gjithë ata persona që janë duke bashkëpunuar.

Muja më herët është shprehur se ky masiv kromi është ndër më cilësorët në planet. Kujtojmë që Agjencia Kombëtare e Burimeve Natyrore tha për newsbomb.al se javën tjetër, në Zogaj të Tropojës do të niset një ekip i posaçëm, i përbërë nga specialistë të fushës, të cilët do të bëjnë verifikimet e nevojshme në vendin e zbulimit.

Postimi i plotë i Sahit Mujës:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fier: Rrëzohet çatia, plagoset gruaja e shtëpisë
Mega-operacion i EUROPOL: Shkatërrohet rrjeti, kapet 1 ton drogë, 9 makina, armë zjarri (PRANGA SHQIPTARËVE) »
Article Logic
Execution time: 0.010998964309692
array(1) { ["section"]=> string(120) "publikohet-video-nga-nxjerrja-e-masivit-gjigand-te-kromit-ne-tropoje-nder-me-te-medhenjte-qe-do-siguroje-miliarda-114721" }