PUBLIKOHET VIDEO/ Presidenti Donald Trump: Jam shumë krenar për Kosovën

Publikuar tek: politike, më 22:21 08-02-2018 PUBLIKOHET VIDEO/ Presidenti Donald Trump: Jam shumë krenar për Kosovën

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar një video ku presidenti Donald Trump shprehet krenar për Kosovën. 

Fjalimi i Trump është mbajtur në ceremoninë e kremtimit të 10 vjetorit të shpalljes së Pavarsisë së Kosovës, në Uashington nga ambasada e Republikës së Kosovës në SHBA.

Në këtë ceremoni ishin të pranishëm dhe presidenti Thaçi dhe kryeministri Haradinaj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010133028030396
array(1) { ["section"]=> string(76) "publikohet-video-presidenti-donald-trump-jam-shume-krenar-per-kosoven-109645" }