“Publikohet video-skandali. Masazhatorja që njeh gjithë qeverinë” (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:43 04-06-2016

Sapo është publikuar video-skandali i ministrit shqiptar me masazhatoren… por në versionin e aktorit të humorit Bes Kallaku.

“Ekskluzive... Video skandali i ministrit me masazhatoren. Masazhatorja që njeh gjith qeverinë”, shkruan Kallaku për këtë video që nuk duhet humbur. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Mbrëmja e maturës, nata kur rinia jonë prishet”, gazetarja publikon dhe ironizon “fletë-rrufenë”
Gafa e Erion Veliajt në Twitter »
Article Logic
Execution time: 0.013596057891846
array(1) { ["section"]=> string(74) "publikohet-video-skandali-masazhatorja-qe-njeh-gjithe-qeverine-video-42458" }