Publikohet videoklipi i Gold AG, Greta dhe Eni Koçit (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 03-12-2015

Ashtu siç ishte paralajmëruar më herët, Gold AG, Greta dhe Eni Koçi kanë publikuar këngën e tyre të re, në bashkëpunim me njëri tjetrin.

“Me mu”, titullohet kënga e sapo publikuar në kanalin muzikor në internet, youtube, ndërsa i menjëhershëm ka qenë reagimi i fansave, që kanë shpërndarë atë në profiliet e tyre në rrjetet sociale.

Ky bashkëpunim i Gold AG me  motrat Koçi, vjen pak muaj pas këngës me Gretën të titulluar “Mas miri”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19820499420166
array(1) { ["section"]=> string(63) "publikohet-videoklipi-i-gold-ag-greta-dhe-eni-kocit-video-26899" }