Publikon FOTON provokuese në rrjetet sociale, stjuardesa i le të gjithë gojëhapur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:46 23-04-2019 Publikon FOTON provokuese në rrjetet sociale, stjuardesa i le të gjithë gojëhapur

Një stjuardesë e quajtur Carolinë ka hedhur një fotografi provokuese në faqen e saj të rrjetet sociale duke ngjallur shumë reagime.

Bukuroshja 39-vjeçare që punon si stjuardes që prej moshës 22 vjeë ka hedhur një fotografi në aeroport ku ka zbërthyer fustanin e punës dhe tregon të brendshmet e saj.

Fotografia e saj u bë virale dhe mijëra përsona në botë kërkojnë që të mësojnë se në ëfarë linje punon bukuroshja 39-vjeçare.

Shpresojmë që këto fotografi të mos arrijnë tek pronarët e saj…

58382604_389880018532136_6627778580958937088_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018989086151123
array(1) { ["section"]=> string(87) "publikon-foton-provokuese-ne-rrjetet-sociale-stjuardesa-i-le-te-gjithe-gojehapur-161562" }