Puçrra e Eneda Tarifës bëhet “hit” në internet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:10 13-12-2016 Puçrra e Eneda Tarifës bëhet “hit” në internet (FOTO)

“Mbas një lufte të madhe me veten "ta heq apo mos ta heq puçrën në lule të ballit", vendosa ta mbaj. Në fund të fundit kush të do, të do siç je.

Janë imperfeksione të këndshme dhe njerëzore. Duaje veten! Femër..” ky është mesazhi që ka dashur të japë këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa ndërsa ka postuar këtë foto shumë të komentuar.

Pjesë e komenteve, përmes humorit, është bërë edhe gazetari i njohur Denis Dyrnjaja i cili i shkruan: “Dhe lind kënga e re me titullin "TA DU PUÇRRËN" .

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigja e këngëtares, që gjithashtu me humor, ia ka kthyer: “Puçrrën ta du shume hej”.

nar.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020601034164429
array(1) { ["section"]=> string(55) "pucrra-e-eneda-tarifes-behet-hit-ne-internet-foto-62506" }