Puna e parë e Xhelal Mziut si kryebashkiak, kurorëzon një çift

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:17 25-06-2015 Puna e parë e Xhelal Mziut si kryebashkiak, kurorëzon një çift Xhelal Mziu duke festuar ne nje ceremoni martese

Mandati i tretë i kryebashkiakut Xhelal Mziu ka nisur me një ceremoni martese.

Me të nisur punën Mziu ka celebruar martesën duke qenë pjesë e lumturisë së madhe të këtij çifti. Fotot ai i ka shpërndarë në rrjetet sociale duke gëzuar kështu edhe për faktin që nisja e punës së tij përkoi me këtë martesë.

S’na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë jetë të lumtur çiftit dhe të shpresojmë se veç martesave Xhelal Mziu do bëjë shumë punë të tjera duke qenë në krye të bashkisë së Kamzës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087909698486328
array(1) { ["section"]=> string(67) "puna-e-pare-e-xhelal-mziut-si-kryebashkiak-kurorezon-nje-cift-14632" }