Puna e re si drejtoreshë në televizion, Brisida Shehaj e Tatimeve ndryshon look (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:58 20-08-2019 Puna e re si drejtoreshë në televizion, Brisida Shehaj e Tatimeve ndryshon look (FOTO) Ish drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj

Ish-drejtoresha e Tatimeve Brisida Shehaj ketë të martë disa orë ia ka dedikuar look-ut të saj.

‘Çfarë bëjmë kur jemi pushim? Lyejmë flokët. S’ka nevojë për filtra’, shkruan Shehaj e cila duhet thënë se duket mjaft në formë.

Kujtojmë se ish-drejtoresha e Tatimeve ka arritur dakordësimin me Ylli Ndroqin, pronarin e RTV Ora dhe do të jetë së shpejti drejtoresha e re e programacionit në këtë televizion.

Brisida.jpg

Postimi i Shehajt në rrjetin social Instagram

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072250366210938
array(1) { ["section"]=> string(90) "puna-e-re-si-drejtoreshe-ne-televizion-brisida-shehaj-e-tatimeve-ndryshon-look-foto-175880" }