Puna që bën tani bashkëshortja e Dr. Florit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:18 10-05-2016 Puna që bën tani bashkëshortja e Dr. Florit (FOTO)

Blerina Kondi, bashkëshortja e Dr.Florit që pas ikjes së të shoqit është përballur me një situatë jo pak të vështirë ku i është dashur të rrisë e vetme dy fëmijët e saj, Kaltrinën dhe Danielin.

Ndonëse ka patur mbështetjen e shumë miqve dhe së fundmi edhe të shtetit që i akordoi një pension të veçantë, familjes së Dr.Florit, Blerina mundohet të fitojë vetë paratë e saj.

Bashkëshortja e këngëtarit ka nisur punë në TVSH si grimiere dhe këtë e dëshmon edhe kjo foto e revistës Story.

bler.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020940065383911
array(1) { ["section"]=> string(53) "puna-qe-ben-tani-bashkeshortja-e-dr-florit-foto-39998" }