Punime në rrjet, 80% e Gjirokastrës pa energji elektrike

Publikuar tek: aktualitet, më 10:29 24-01-2017 Punime në rrjet, 80% e Gjirokastrës pa energji  elektrike

Prej mëngjesit rreth 80% e qytetit të Gjirokastrës ka mbetur pa energji elektrike.

OSHEE bën me dije se stakimi është bërë nga njësia e stacionit të lartë për shkak të punimeve në rrjet.

Pa energji po ashtu kanë mbetur kopshtet, çerdhet, spitalet dhe të gjitha institucionet e qytetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta ambasadori i parë i Shqipërisë në Vatikan, Vili Kamsi nuk jeton më
Tritol në banesën e 56-vjeçarit, çaktivizohet nga policia »
Article Logic
Execution time: 0.011742115020752
array(1) { ["section"]=> string(60) "punime-ne-rrjet-80-e-gjirokastres-pa-energji-elektrike-66480" }