Punime në rrjet, OSHEE: Ndërprerje energjie në këto zona të Tiranës dy ditët e ardhshme

Publikuar tek: aktualitet, më 18:45 09-10-2019 Punime në rrjet, OSHEE: Ndërprerje energjie në këto zona të Tiranës dy ditët e ardhshme Foto ilustruese

Disa zona në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike, dy ditët në vijim, 10 dhe 11 tetor.

OSHEE njofton se energjia elektrike do të mungojë disa orë, si pasojë e punimeve për rikonstruksionin e kabinave në këto zona:

10 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Petro Marko”, “Asim Vokshi”, zona përballë Shkollës “Harri Fultz”

10:00-12:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Manol Konomi”, “Hoxha Tahsim”

12:00 -15:00

Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Riza Jasa”

11 tetor

09:00 – 15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027013063430786
array(1) { ["section"]=> string(92) "punime-ne-rrjet-oshee-nderprerje-energjie-ne-keto-zona-te-tiranes-dy-ditet-e-ardhshme-181414" }