Punime te nënstacioni “Tirana 1”, ja zonat që do të mbeten 8 orë pa energji në kryeqytet

Publikuar tek: aktualitet, më 17:46 15-05-2019 Punime te nënstacioni “Tirana 1”, ja zonat që do të mbeten 8 orë pa energji në kryeqytet

Për gati tetë orë, disa zona në Tiranë do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike në datën 17 maj.

Për shkak të punimeve që do të kryhen në Nënstacionin “Tirana 1”, energjia do të shkëputet nga ora 08:00 dëri në orën 16:00 në zonat Pallati i Sportit "Asllan Rusi", pallatet pranë karburant "Kastratit" tek Zogu i Zi, rruga "Artan Lenja", pranë ish-fushës së Aviacionit, Lapraka, rrugët "Pandi Dardha", "Mati Logoreci", "Vangjel Noti" dhe zona rreth Spitalit Ushtarak.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018565893173218
array(1) { ["section"]=> string(92) "punime-te-nenstacioni-tirana-1-ja-zonat-qe-do-te-mbeten-8-ore-pa-energji-ne-kryeqytet-164449" }