Punimet drejt fundit për rikonstruksionin e Pazarit të Ri, ja si duket (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:49 26-02-2017 Punimet drejt fundit për rikonstruksionin e Pazarit të Ri, ja si duket (Foto)

Punimet për rikonstruksionin e zonës së njohur si ‘Pazari i Ri” në Tiranë, janë drejt fundit.

Tashmë jo vetëm tregu, por edhe ndërtesat e vjetra dhe fasadat e pallateve përreth i janë nënshtruar restaurimit, shkruan Newsbomb.al.

Rreth 308 biznese janë regjistruar deri tani dhe pritet ta kthejnë në zonën më tërheqëse për banorët dhe turistët.

ertert34t34tjk.jpg

wertert3tyuuiikiki.jpg

ty345y355y345uuiiiii.jpg

rty3e5y35ukii.jpg

yu467yu467yuil.jpg

y8io768i67ee444.jpg

r5ty45y45uiiiii.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Muxhahedini kapet duke vjedhur ushqime në një market në Tiranë
Operacion masiv antidrogë në Vlorë, 4 të arrestuar 2 në kërkim, sekuestrohet gomonia me drogë »
Article Logic
Execution time: 0.011273145675659
array(1) { ["section"]=> string(80) "punimet-drejt-fundit-per-rikonstruksionin-e-pazarit-te-ri-ja-si-duket-foto-70049" }