Punimet e ARSSH në autostradën Tiiranë- Durrës, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për bizneset

Publikuar tek: aktualitet, më 14:51 12-01-2019 Punimet e ARSSH në autostradën Tiiranë- Durrës, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm për bizneset Autostrada Tirane-Durres

Disa biznese private janë pa energji elektrike.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, bën me dije se aktualisht është stakuar kabina PSH6, pjesë e fideritF7, për arsye të punimeve nga ARRSH në autostradën Tirane-Durès në zonën Qafë Kashar.

Punimet, njofton OSHEE mund të zgjasin 3 orë dhe pa energji janë biznese private përgjatë autostradès Tiranë-Vorë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq 'paralizon' qakullimin, zjarrfikësit dërgojnë të sëmurin në spital
Shpërthimi TRAGJIK në qendër të Parsit, reagon Bushati, ministri ende në detyrë »
Article Logic
Execution time: 0.011461973190308
array(1) { ["section"]=> string(99) "punimet-e-arssh-ne-autostraden-tiirane-durres-oshee-jep-njoftimin-e-rendesishem-per-bizneset-148507" }