Punimet e planifikuara në rrjet, OSHEE njoftim të rëndësishëm: Tirana nesër dhe pasnesër me ndërprerje energjie (Zonat-Oraret)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:21 24-02-2020 Punimet e planifikuara në rrjet, OSHEE njoftim të rëndësishëm: Tirana nesër dhe pasnesër me ndërprerje energjie (Zonat-Oraret) Pamje ilustruese nga Tirana

OSHEE njofton se në datë 26 dhe 26 shkurt në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, në disa zona për shkak të punimeve të planifikuara në rrjet.

Sipas njoftimit, për shkak të punimeve të planifikuara që po kryhen nga drejtoria rajonale e OSHEE Tiranë, në datat 25-26 shkurt do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

- 25 shkurt nga ora 09:00 deri në orën 15:00

Pjesërisht rruga ‘Nazmi Rushiti’, rruga ‘Has Mema’, rruga ‘Imer Ndregjoni’, pranë Shkollës së Bashkuar, rruga ‘Ali Demi’.

- 26 shkurt/ 09:00-15:00

Pjesërisht ‘Rruga e Dibrës’, Konvikti i Vajzave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009066104888916
array(1) { ["section"]=> string(129) "punimet-e-planifikuara-ne-rrjet-oshee-njoftim-te-rendesishem-tirana-neser-dhe-pasneser-me-nderprerje-energjie-zonat-oraret-196320" }