Punonjësi po lahej lakuriq në lavamanin e kuzhinës, pronari i restorantit merr vendimin drastik (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:55 12-02-2020 Punonjësi po lahej lakuriq në lavamanin e kuzhinës, pronari i restorantit merr vendimin drastik (Video) Banjo në lavamanin e kuzhinës

Një punonjës 'fast-foodi' është pushuar nga puna pasi u kap duke u larë në lavamanin e kuzhinës së restorantit ku punonte.

Pamjet u postuan në 'Tik Tok' dhe më pas në 'Facebook', ku u pa më shumë se 38 mijë herë.

Djali që e postoi videon në 'Facebook' shkruajti: Unë tani po ju them të gjithëve që të mos shkoni te ky restorant se është i pështirë, ju lutem shpërndajeni.

Video 21-sekondëshe tregon një djal, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, duke bërë banjo në një lavaman të madh në kuzhinën e restorantit, në Michigan.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093090534210205
array(1) { ["section"]=> string(107) "punonjesi-po-lahej-lakuriq-ne-lavamanin-e-kuzhines-pronari-i-restorantit-merr-vendimin-drastik-video-194997" }