Punonjësja e FSHF-së në Zyrih me Armando Sadikun, përfshihet Granit Xhaka

Publikuar tek: sport, më 09:42 11-10-2016 Punonjësja e FSHF-së në Zyrih me Armando Sadikun, përfshihet Granit Xhaka

Punonjësja e Federatës Shqiptare të Futbollit, Elira Kajtazi ka tërhequr mjaft vëmendje në llogarinë e saj në Instagram kur ka publikuar një foto nga Zyrihu me bomberin e kombëtares shqiptare Armando Sadiku.

Kajtazi dhe Sadiku duken në një ambient privat teksa kanë realizuar një lidhje me skype me një futbollistin e Laçit, të përfolur si një nga njerëzit më afër punonjëses së FSHF. “Tre muskutjerët”, shkruan Kajtazi me entuziazëm.

Menjëherë janë përfshirë me komente gazetarja seksi e sportit Ilda Bejleri dhe futbollisti Granit Xhaka. Ky i fundit i bën të dyve një deklaratë , duke i thënë se i do fort. Kajtazi ka ftuar edhe Ilda bejlerin t'u bashkohet si për të formuar kështu një "goxha grup".

kajtazi1.jpg

kajtazi2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029240846633911
array(1) { ["section"]=> string(78) "punonjesja-e-fshf-se-ne-zyrih-me-armando-sadikun-perfshihet-granit-xhaka-55778" }