Punonte tokën, 45-vjeçarit i plas granata në dorë në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 10:27 17-03-2015 Punonte tokën,  45-vjeçarit i plas granata në dorë në Elbasan

Një banor i fshatit Shalës të Elbasanit, ka mbetur i plagosur teksa punonte tokën e tij. Atij i ka plasur granata në dorë, pasi e ka gjetur atë në thellësi të sipërfaqes që ishte duke punuar.

A.D  45 vjeç, ishte duke punuar tokën e tij kur ka pikasur një granatë. 45-vjeçari e ka marrë në dorë atë dhe  i ka hequr siguresën. Mësohet se ai u plagos nga duart, por fatmirësisht nuk pati problem serioze.

I lënduari u dërgua për të marrë ndihmën mjekësore në spitalin e Elbasanit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avokati i Popullit kërkesë qeverisë: Falni detyrimet e energjisë për personat në nevojë
Shqiptari blen të drejtat e ilaçit të SIDA-s dhe rrit çmimin, inatosen amerikanët »
Article Logic
Execution time: 0.012507915496826
array(1) { ["section"]=> string(64) "punonte-token-45-vjecarit-i-plas-granata-ne-dore-ne-elbasan-6117" }