Pushime me familjen, shihni si e mban Ledion Liço të birin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:56 02-03-2017 Pushime me familjen, shihni si e mban Ledion Liço të birin (FOTO)

Ledion Liço, partnerja e tij Sara Hoxha dhe i biri London Noor po kalojnë ca ditë të këndshme pushimi larg punës dhe rrëmujës.

Ledion ka publikuar një foto me të birin e tij në krahë teksa e mban me shumë delikatesë dhe dashuri.

Edhe Sara Hoxha publikoi një foto më parë me të birin me pamje nga deti, ku dukej mëse në formë fizikisht.

ledion_lico.png

Lexo edhe: Sara Hoxha në formë pas lindjes, pozon me bikini teksa mban në krahë djalin (Foto) 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027102947235107
array(1) { ["section"]=> string(68) "pushime-me-familjen-shihni-si-e-mban-ledion-lico-te-birin-foto-70557" }