Pushime me Londonin në vendin ekzotik, Sara Hoxha FOTOGRAFOHET me barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:47 25-06-2019 Pushime me Londonin në vendin ekzotik, Sara Hoxha FOTOGRAFOHET me barkun e rrumbullakosur

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk i kursen as fotot familjare nga përditshmëria.

Sara, e cila është e martuar me moderatorin Ledion Liço, është në pritje të fëmijës së dytë dhe gjatë kësaj kohe ka qenë e hapur me fansat e saj.

Ajo ka ndarë me ndjekësit jo pak herë foto me barkun e rrumbullakosur dhe të njëjtën gjë ka bërë edhe ditën e sotme.

Në një foto të publikuar në Instagram, Sara shihet me të voglin London Noor duke u relaksuar dhe u argëtuar në plazh në një vend ekzotik.

Ndërkohë trashëgimtarja e Top Channel ka treguar që foshnja që pritet të sjellë në jetë është një tjetër djalë, ndaj këtë foto e ka shoqëruar me fjalën ‘Beba’.

nzghftj.png

tuiyui.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010303974151611
array(1) { ["section"]=> string(95) "pushime-me-londonin-ne-vendin-ekzotik-sara-hoxha-fotografohet-me-barkun-e-rrumbullakosur-169681" }