Pushime me seks, agjencia e udhëtimit ofron drogë dhe prostituta

Publikuar tek: bota, më 15:28 06-10-2017 Pushime me seks, agjencia e udhëtimit ofron drogë dhe prostituta

Një agjenci udhëtimi u ofron klientëve të saj mundësinë për të marrë me vete në pushime drogë dhe punëtore seksi.

Good Girls Company e ofron këtë mundësi për të gjithë ata që rezervojnë në zyrat e saj për të shkuar me pushime në një ishull privat,në Kolumbi.

Në videon e publikuar, kompania sqaron se aplikimet fillojnë nga data 24-27 nëntor me një kosto prej 5000 dollarë. Në video shfaqen femra pothuajse të zhveshura dhe meshkuj që argëtohen nën shoqerinë e drogës dhe shampanjës., raporton DailyMail, shkruan newsbomb.al.

Reklama bën me dije se udhëtimi do të jetë mjaft i bukur. Madje thuhet se të gjitha shërbimet duke filluar nga ushqimi, fjetja, por ashtu droga dhe seksi do të jenë të përfshira brenda çmimit.  “Do të kemi 60 femra të nxehta që u shërbejnë 30 klientëve; do të ketë dy femra për secilën prej tyre (në dispozicion) 24 orë në ditë. Çmimi përfshin të gjitha ushqimet këto ditë” , thuhet në video.

Siç dihet Kolumbia është vendi më i famshëm në botë sa i përket trafikimit të drogës. Gjithashtu, edhe prostitucioni është legal në këtë vend.

45103F8000000578-4952104-image-a-30_1507213533004.jpg

45103F7C00000578-4952104-image-a-29_1507213517839.jpg

451040EC00000578-4952104-image-a-24_1507213359552.jpg

451040F800000578-4952104-image-a-25_1507213379176.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012945890426636
array(1) { ["section"]=> string(69) "pushime-me-seks-agjencia-e-udhetimit-ofron-droge-dhe-prostituta-94958" }