Pushime në Shqipëri/Pas Europianit, Abrashi dhe Shaqiri zgjedhin plazhet e rivierës shqiptare

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:09 04-07-2016 Pushime në Shqipëri/Pas Europianit, Abrashi dhe Shaqiri zgjedhin plazhet e rivierës shqiptare

Pas mbylljes së Kampionatit Europian për Shqipërinë dhe Zvicrën, Amir Abrashi dhe Xherdan Shaqiri kanë vendosur që pushimt t’i bëjnë në jug të vendit. Së bashku me lojtarët, kanë qenë edhe familjarë e miq të tyre.

Abrashi dhe Shaqiri kanë publikuar gjithashtu disa foto nga “Shpella e Piratëve” në Dhërmi, duke ndihmuar në promovimin e turizmit në Shqipëri. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kompania e sigurisë së aeroportit në emër të zyrtarit të PS, njeriut të afërt me Ramën
Vrasja e Almir Aliut, në Kumanovë organizohen protesta »
Article Logic
Execution time: 0.0083568096160889
array(1) { ["section"]=> string(98) "pushime-ne-shqiperi-pas-europianit-abrashi-dhe-shaqiri-zgjedhin-plazhet-e-rivieres-shqiptare-45439" }