Pushimet e një Prokurori

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:17 18-07-2015 Pushimet e një Prokurori Lenci Gjikuria 9biznesmen), Behar Male (biznesmen), Shkëlqim Hajdari (prokuror). Përshkrimi: Nga e majta në të djathtë

Këto janë pushimet e një Prokurori. Bëhet fjalë për Shkëlqim Hajdarin, Prokuror në Gjykatën e Apelit i cili ndodhet në Himarë duke pushuar.

Ai thotë se këto pushime po i kalon mes miqsh por në fakt të dy miqtë e tij janë dy biznesmenë të njohur. Lenci Gjikuria (i pari majtas) është njëri prej tyre, dhe është biznesmeni i cili ka edhe kompleks në Drimadhë dhe është  pronar i firmave për ndërtimin e rrugëve, ashtu sikurse Behar Male (në mes) i cili është pronar i një firme ndertimi.

Morali? Kur miqtë janë biznesmenë të pasur ...Të gjithë janë të lumtur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21045994758606
array(1) { ["section"]=> string(30) "pushimet-e-nje-prokurori-16500" }