Pushimet në Jalë, zhvishet Luan Rama

Publikuar tek: barometri, më 07:10 23-08-2018 Pushimet në Jalë, zhvishet Luan Rama

Shpesh temë e ditës bëhen femrat e zhveshura të cilat mbajnë dhe poste të rëndësishme.

 

Por këtë herë lajm është bërë deputeti i LSI Luan Rama, i cili është fotografuar i zhveshur në plazhin e Jalës.

Rama ndodhet këto ditë në Jalë në kampingun e të rinjve të forumit rinor të LRI.

Siç shihet deputeti ka hequr kostumin e politikanit për të dalë në verisonin e turistit me kohë të plotë nga gjiri i bukur i Jalit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025123119354248
array(1) { ["section"]=> string(42) "pushimet-ne-jale-zhvishet-luan-rama-131885" }