‘Pusho se të tregova se çfarë ke marrë nga zyra e atyre’, degjeneron debati mes Ahmetaj dhe Bardhit. Ish-deputeti: Nuk do i gëzosh lekët...

Publikuar tek: politike, më 23:05 19-10-2020 ‘Pusho se të tregova se çfarë ke marrë nga zyra e atyre’, degjeneron debati mes Ahmetaj dhe Bardhit. Ish-deputeti: Nuk do i gëzosh lekët... Montazh, Ahmetaj-Bardhi

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj është përplasur me ish deputetin e Partisë Demokrate, Gazment Bardhi. Në një ndërhyrje telefonike në emisionin “Opinion”, Ahmetaj ka sqaruar çështjen e inçeneratorve, por është ndërprerë nga Bardhi.  

Ministri ka ngritur zërin dhe i është drejtuar Bardhit me fjalët ‘pusho se të tregova se çfarë ke marrë nga zyra e atyreve’.

Pjesë nga debati:

Ahmetaj: Pusho!

Bardhi: Mos më thuaj mua pusho fare ti .

Ahmetaj: Pusho se të tregova ca ke marrë nga zyra e atyre...Do të nxjerr bojën .

Bardhi :Ti je me bojë të nxjerrë.

Ahmetaj: Rri se do të them ndonjë gjë tjetër .

Bardhi: Thuaj ça të duash. Nuk do i gëzosh lekët që ke marrë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debati për inceneratorët, ndërhyn në lidhje telefonike Arben Ahmetaj: Kam qenë në makinë me 500 biznesmenë, bashkia ka paguar vetëm shërbimin
»
Article Logic
Execution time: 0.011582136154175
array(1) { ["section"]=> string(138) "pusho-se-te-tregova-se-cfare-ke-marre-nga-zyra-e-atyre-degjeneron-debati-mes-ahmetaj-dhe-bardhit-ish-deputeti-nuk-do-i-gezosh-leket-224375" }