Pushueset nudo në plazh, Rozana Radi u bën atë që s'e prisnin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:16 17-06-2019 Pushueset nudo në plazh, Rozana Radi u bën atë që s'e prisnin (FOTO)

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të vendit.

 

Këtë ajo e ka treguar përmes fotove të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo, përpos bukurisë natyreore që të fal jugu, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit edhe momente jo shumë të këndshme.

Në një foto të publikuar në Instastory ajo ka treguar dy pushuese, të cilat merrin rreze në bregdet thuajse nudo.

"Plazhi turistik Panorama', shkruan Rozana në diçiturë që duket se nuk i ka pëlqyer ky veprim i pushueseve, në një kohë që kemi të bëjmë me një plazh publik.

64590874_472692806893932_6747787333078089728_n.jpg

aa.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024806022644043
array(1) { ["section"]=> string(72) "pushueset-nudo-ne-plazh-rozana-radi-u-ben-ate-qe-s-e-prisnin-foto-168489" }