Pushuesit ngelen të habitur në plazhin e jugut, nxjerrin aparatët dhe fotografojnë pamjen e pazakontë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:42 26-07-2016 Pushuesit ngelen të habitur në plazhin e jugut, nxjerrin aparatët dhe fotografojnë pamjen e pazakontë

Një situatë tërësisht e pazakontë në plazhet e jugut ku pushuesit, veçanërisht turistët e huaj, kanë mbetur të habitur kur kanë parë në ujërat e kristalta të Dhërmiut një gomar të lahet në det, bashkë me ta.

Ata kanë nxjerrë aparatët fotografikë për të shkrepur e mbajtur të fiksuar këto pamje që të ndodh t’i shohësh vetëm në Shqipëri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021059989929199
array(1) { ["section"]=> string(106) "pushuesit-ngelen-te-habitur-ne-plazhin-e-jugut-nxjerrin-aparatet-dhe-fotografojne-pamjen-e-pazakonte-47729" }