Pushuesit u ankuan se kishte veshur tanga, policia shkon dhe i vë prangat të resë në mes të plazhit

Publikuar tek: bota, më 12:49 04-08-2020 Pushuesit u ankuan se kishte veshur tanga, policia shkon dhe i vë prangat të resë në mes të plazhit Pushuesja e arrestuar

Një pushuese është arrestuar në plazhin e Karolinës e Veriut, pasi një pushuese tjetër është ankuar se ajo kishte veshur tanga në plazh.

Në pranga ka rënë Sem Panda. Ajo u arrestua në mes të plazhit pasi një pushuese tjetër kishte thirrur policinë sepse veshja e saj i dukej ofenduese.

“Një grua telefonoi pòlicinë për mua për shkak të bikinit që kisha veshur. Kështu filloi gjithçka. Ajo tha se trupi im ishte ofendues dhe i dha fëmijës së saj një shembull duke i thënë se nëse bën këtë veprim, trupi i saj mund ta arrestonte”, ka thënë e arrestuara.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091509819030762
array(1) { ["section"]=> string(105) "pushuesit-u-ankuan-se-kishte-veshur-tanga-policia-shkon-dhe-i-ve-prangat-te-rese-ne-mes-te-plazhit-216036" }