'Puthe se jeni super çift', 'Doja' i hap 'punë' Florit dhe Arilenës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:56 20-11-2019 'Puthe se jeni super çift', 'Doja' i hap 'punë' Florit dhe Arilenës

Që në momentin që u lançua, balada e Flori Mumajesit dhe Arilena Arës rrëmbeu zemrat e të gjithëve.

'Doja’, nuk kishte një videoklip, por një foto të këngëtarëve shumë intime dhe plot pasion, sa të gjithë fansat kërkojnë njëzëri që këngërarët të jenë bashkë edhe në jetën reale.

‘Unë doja, doja, doja, gjithmonë doja që ju të dy të ishit bashkë’, shkruan një nga fanset e këngëtarëve.

0-2.jpg

Madje ka kaq shumë entuziasëm mes fansave sa nuk mungojnë as urimet për ‘çiftin’.

‘Ajd me trashëgime tani”, shkruan dikush tjetër.

tr.jpg

“Puthe se jeni super çift”, janë fazat që gjen mes komenteve në profilet e artistëve.

1-10.jpg

Kujtojmë se në vitin 2017-të dyshja u përfol për një lidhje të mundshme. Flori deklaroi se ka simpati dhe e vlerëson  Arilenën si artiste, por nuk shtoi asgjë më shumë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074450969696045
array(1) { ["section"]=> string(67) "puthe-se-jeni-super-cift-doja-i-hap-pune-florit-dhe-arilenes-186563" }