Puthja e zjarrtë, ja si i uron ditëlindjen bashkëshortes kryeministri kanadez

Publikuar tek: bota, më 09:10 25-04-2018 Puthja e zjarrtë, ja si i uron ditëlindjen bashkëshortes kryeministri kanadez

Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau, nëpërmjet një fotoje të publikuar ku shafqet duke u puthur me bashkëshorten e tij i ka uruar asaj ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen, për gruan dhe mamin e mrekullueshme. Jam me fat që ti je shoqja ime më e mirë. Ja një vit tjetër me aventura së bashku”, shkruan kryeministri në postimin e tij.

Trudeau tregon herë pas here dashurinë e tij për bashkëshorten nëpërmjet postimeve që ai bën.

1111111.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088469982147217
array(1) { ["section"]=> string(83) "puthja-e-zjarrte-ja-si-i-uron-ditelindjen-bashkeshortes-kryeministri-kanadez-118222" }