Puthja pasionante e Erion Veliajt me Ajolën para mijëra qytetarëve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:11 02-01-2016 Puthja pasionante e Erion Veliajt me Ajolën para mijëra qytetarëve

Kryebashkiaku Erion Veliaj  ka shpërndarë një foto në rrjetin social ku flet për një vit të paharrueshëm. Fotoja që ka zgjedhur është një puthje pasionante me bashkëshorten e tij Ajola Xoxa në natën e ndërrimit të viteve, në koncertin e zhvilluar në sheshin "Nënë Tereza" përpara mijëra qytetarëve. Me një puthje të zjarrtë Veliaj dhe Xoxa kanë uruar kryeqytetasit në natën e ndërrimit të viteve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097200870513916
array(1) { ["section"]=> string(72) "puthja-pasionante-e-erion-veliajt-me-ajolen-para-mijera-qytetareve-28980" }