Puthje e përqafime, Flori Mumajesi fotografohet me këngëtaren e njohur greke

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:06 14-12-2019 Puthje e përqafime, Flori Mumajesi fotografohet me këngëtaren e njohur greke

Pas përfundimit të festivalit ‘Kënga Magjike’, këngëtari Flori Mumajesi duket po shijon pasi fituese u shpall kënga e kompozuar prej tij ‘Ma zgjat dorën’.

Mirëpo, menjëherë pas mbrëmjes finale që u zhvillua në ‘Pallatin e Kongreseve’, artistët janë ‘zhvendosur’ në një after-party.

Ata janë argëtuar në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke kërcyer dhe kaluar momente të këndshme.

Po rai që ka rënë në sy, ka qenë Flori, i cili është fotografuar nga ‘Panorama plus’ pranë këngëtares greke Maria Kiou. Ata shfaqen teksa përqafohen e puthen me njëri-tjetrin duke treguar se mes tyre ekziston një miqësi e dyanshme.

Kujtojmë që kjo e fundit ishte pjesë e finales me këngën ‘Mallon Trelenomai’.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026705980300903
array(1) { ["section"]=> string(82) "puthje-e-perqafime-flori-mumajesi-fotografohet-me-kengetaren-e-njohur-greke-189385" }