'Puthje e përqafime', Kryemadhi me LRI-stat nuk i tremben gjobave dhe Covid-it, të gjithë pa maska në takimin e sotëm (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:08 24-10-2020 'Puthje e përqafime', Kryemadhi me LRI-stat nuk i tremben gjobave dhe Covid-it, të gjithë pa maska në takimin e sotëm (FOTO) Takimi i Kryemadhit me të rinjtë e LRI-së

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ka zhvilluar një takim ditën e sotme me disa gjimnazistë, pjesë të LRI-së.

Kryemadhi e ka vendosur theksin e bisedimeve tek një e ardhme që sipas saj u përket të rinjve, ndërsa bën përshtypje “rebelimi” i tyre ndaj ligjit dhe neglizhenca për shëndetin.

adii.jpg

Siç shihet nga fotot e publikuara vetë nga kryetarja e LSI-së, as ajo dhe as të rinjtë nuk kanë maska. Përpost gjobës, kjo përbën dhe një rrezik për shëndetin e të gjithve, sa kohë koronavirusi është sëmundje infektive, ngjitëse.  

adiii.jpg

Znj.Kryemadhi shpeshherë është shprehur kundër Covid-19, duke thënë se nuk e beson dhe e cilëson si konspiracion, shpeshherë kundër ka qenë dhe ndaj masave të marra nga qeveria.

adiiii.jpg

adiiiii.jpg

adiiiiii.jpg

adiiiiiiii.jpg

adiiiiiiiii.jpg

adiiiiiiiiii.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përkeqësohet gjendja e grevisteve të Ballshit, një grua dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)
E TRISHTË/ E sorollatën sa tek Trauma dhe QSUT, vdes 53 vjeçari nga Ndroqi që nuk i dhanë mjekim. Deklarata që dha 1 ditë para se të ndërronte jetë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01130199432373
array(1) { ["section"]=> string(123) "puthje-e-perqafime-kryemadhi-dhe-lri-stat-nuk-i-tremben-as-gjobave-as-covid-it-te-gjithe-pa-maska-ne-takimin-e-sotem-225034" }