Puthje, përqafime dhe skena të nxehta me të dashurin e ri, dalin pamjet nga ditëlindja e Dua Lipës (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:52 25-08-2019 Puthje, përqafime dhe skena të nxehta me të dashurin e ri, dalin pamjet nga ditëlindja e Dua Lipës (FOTOT)

Prej pak kohësh Dua Lipa është në një lidhje të re daSHurie, me modelin e njohur Anwar Hadid.

Ndërsa duket se tashmë çifti nuk e kanë problem të dalin në publik dhe as për fotografitë që qarkullojnë.

Së fundmi në mediat e huaja kanë qarkulluar foto nga ditëlindja e Duas. Çifti janë forografuar në skena intime në Malibu, aty ku edhe kanë festuar ditëlindjen e 24-të të këngëtares shqiptare.

duaan.jpg

da-1.jpg

duaaaa.jpg

jfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025762796401978
array(1) { ["section"]=> string(109) "puthje-perqafime-dhe-skena-te-nxehta-me-te-dashurin-e-ri-dalin-pamjet-nga-ditelindja-e-dua-lipes-fotot-176270" }