Putin merr dhuratën e veçantë në këtë Botëror

Publikuar tek: sport, më 18:40 15-07-2018 Putin merr dhuratën e veçantë në këtë Botëror Presidentja kroate dhe Putin

Pak përpara ndeshjes mes Kroacisë dhe Francës, Presidenti Vladimir Putin ka marrë një dhuratë të veçantë.

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitarović, gjatë një takimi që ka bërë me homologun e saj rus para finales së Botërorit Rusi 2018, i ka dhuruar fanellën e ekipit kombëtar kroat.

Sakaq, liderja kroate e ka falenderuar Presidentit Putin për organizimin e turneut më të rëndësishëm të kësaj vere, Kupës së Botës.

 Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070459842681885
array(1) { ["section"]=> string(52) "putin-merr-dhuraten-e-vecante-ne-kete-boteror-127998" }