Pyet Sadije Berishën: Sa fëmijë ka ndërmend të bëjë Princ Leka? Dhe ja përgjigja e ish-gruas së Shkëlzenit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 07-10-2016 Pyet Sadije Berishën: Sa fëmijë ka ndërmend të bëjë Princ Leka? Dhe ja përgjigja e ish-gruas së Shkëlzenit

Ceremoninë martesore të Princ Lekës me Elia Zaharian e ka marrë përsipër ish bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha.  Sadijes i duhet të përballet edhe me pyetje si këto nga qytetarët e interesuar për dasmën e cilësuar si “dasma e shekullit”.

“Znj.BERISHA, pyetja ime është: Princi, sa fëmijë ka ndërmënd të bëjë? Nëse ka ndermënd një fëmijë, siç është vetë, më mirë të mos martohet. Une jam për shumë fëmijë, mbi pesë. Megjithatë e di Zoti që është lart. Të na trashëgohen dhe Zoti mbarë t'ja bëjë.Respekte”, e pyet dikush Sadijen.

Dhe ja përgjigja që jep organizatorja:

“Punët e Zotit, dhe unë them 5 Ishalla”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089819431304932
array(1) { ["section"]=> string(110) "pyet-sadije-berishen-sa-femije-ka-ndermend-te-beje-princ-leka-dhe-ja-pergjigja-e-ish-gruas-se-shkelzenit-55375" }