Qarkullonin pa leje drejtimi dhe pa targa, arrestohen 2 persona (Emrat)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:56 23-01-2017 Qarkullonin pa leje drejtimi dhe pa targa, arrestohen 2 persona (Emrat)

Policia Rrugore ka vënë në pranga 2 persona pasi u ndaluan teksa qarkullonin pa leje drejtimi dhe pa targa.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se janë arrestuar:

-Kostandin Bozdo, 50 vjeç, banues në Levan, Fier, pasi:

Në aksin Rrugor Fier-Vlorë, në vendin e quajtur “Levan” , është kapur nga patrulla e qarkullimit rrugor duke drejtuar mjetin tip "Renault" me targa AA 333 DY, pa leje drejtimi.

-Andi Ndoni, 45 vjeç, banues në fshatin Shakuj, Lushnje, pasi:

Në fshatin Gorre, është kapur nga patrulla e qarkullimit rrugor duke drejtuar motomjetin tip “Honda”, pa targa, pa leje drejtimi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I ofron rryshfet punonjësit të policisë për të shmangur gjobën, arrestohet në flagrancë 44-vjeçari (Emri)
Pas premtimit se do t'i japin rrogat, naftëtari zbret nga oxhaku dhe niset drejt spitalit »
Article Logic
Execution time: 0.011412858963013
array(1) { ["section"]=> string(74) "qarkullonin-pa-leje-drejtimi-dhe-pa-targa-arrestohen-2-persona-emrat-66345" }