Qarkullonte me motor i zhveshur lakuriq, përgjigjia epike që i dha qytetari policisë

Publikuar tek: bota, më 09:42 27-06-2019 Qarkullonte me motor i zhveshur lakuriq, përgjigjia epike që i dha qytetari policisë

Një burrë në Gjermani u ndalua nga policia pasi lëvizte me një motor në rrugë, ndërsa ishte i zhveshur lakuriq.

Autoritetet e policisë e panë teksa lëvizte me një skuter dhe iu afruan menjëherë për ta pyetur.

'Kam shumë vapë', u ka thënë ai autoriteteve, ndërsa u kërkoi falje për veprimin e bërë.

Pas kontrollit të dokumentacionit, burri u la i lirë dhe vazhdoi rrugën.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010843992233276
array(1) { ["section"]=> string(90) "qarkullonte-me-motor-i-zhveshur-lakuriq-pergjigjia-epike-qe-i-dha-qytetari-policise-169952" }