Qatar Airways, linja e parë ajrore që ofron krevat dopio, por ja sa kushton

Publikuar tek: bota, më 16:02 21-09-2017 Qatar Airways, linja e parë ajrore që ofron krevat dopio, por ja sa kushton

Për herë të parë në historinë e aviacionit civil kompania Qatar Airways ju jep mundësinë të fluturoni më rehat se kurrë, duke qëndruar shtrirë në krevat dopio.

Megjithatë ky shërbim momentalisht është i aksesueshëm vetëm në linjën ajrore nga Londra në Doha, dhe sigurish në Business Class.

Kompania publikoi këtë foto të një “Qsuite” në avionët Boeing 777 dhe çmimi fillon nga 3.200 paund.

dfgertherhdrh5trh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmeti në Meksikë/ 40 orë nën rrënojat e shkollës, vazhdojnë kërkimet për 12-vjeçaren (VIDEO)
E frikshme, shtëpia e çiftit ndahet në mes vetëm 1 javë pas uraganit Irma (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010384082794189
array(1) { ["section"]=> string(79) "qatar-airways-linja-e-pare-ajrore-qe-ofron-krevat-dopio-por-ja-sa-kushton-93174" }