‘’Që nga momenti kur të pashë, të dashurova si i çmendur dhe vazhdoj…vazhdoj’’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:28 28-07-2016 ‘’Që nga momenti kur të pashë, të dashurova si i çmendur dhe vazhdoj…vazhdoj’’

‘’Që nga momenti kur të pashë, të dashurova si i çmendur dhe vazhdoj…vazhdoj’’, ky është padyshim, një nga dedikimet më të bukur që ka marrë këngëtarja Vesa Luma, nga bashkëshorti, këngëtari Big Basta.

Me një foto ku fytyrat nuk shquhen mirë, të dy qëndrojnë përballë njëri-tjetrit.

Dhe Big Basta, një djalë me fat shkruan: ‘’Që nga momenti kur të pashë për herë të parë Vesa Luma të dashurova si i çmendur! Dhe vazhdoj...vazhdoj...çdo sekondë...çdo orë...çdo ditë... çdo vit’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070400238037109
array(1) { ["section"]=> string(79) "qe-nga-momenti-kur-te-pashe-te-dashurova-si-i-cmendur-dhe-vazhdoj-vazhdoj-47951" }