Që paratë e fushatës të mos shkojnë dëm...bashkojuni nismës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:47 28-06-2015 Që paratë e fushatës të mos shkojnë dëm...bashkojuni nismës (FOTO)

Paratë për posterat, banederola etj, ka një zgjidhje që mos të shkojnë për lumë të gjitha. Ato mund të hyjnë në punë për të pastrehët. Një grup aktivistësh kanë krijuar nismën “ Dhuro Banderolat e Fushatës për të pastrehët! Mbro Mjedisin duke i ripërdorur për mirë!”.  Ja se si janë rrgulluar  banesat nga aktivistët e kësaj nisme të cilët ju bëjnë thirrje të gjitha partive politike dhe kandidatëve që konkurruan në këto zgjedhje t’i bashkohen nismës duke dhuruar Banderolat e tyre.

Foto 1

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humb kontrollin e mjetit për shkak të shpejtësisë, vdes 36-vjeçari
Rrëmbeu malazezët në këmbim të 20 mijë eurove dërgohet për gjykim Gjokë Gjinaj »
Article Logic
Execution time: 0.011009931564331
array(1) { ["section"]=> string(68) "qe-parate-e-fushates-te-mos-shkojne-dem-bashkojuni-nismes-foto-14811" }