Qëllohet me armë drejt një lokali në Fier, policia në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 21:09 05-11-2017 Qëllohet me armë drejt një lokali në Fier, policia në vendngjarje

Një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali në Fier.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 të ditës së sotme në lagjen ‘1 Maji’. Nuk raportohet për viktima. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje.

Informacion paraprak nga Policia:

Në datën 05.11.2017, rreth orës 18:45, në lagjen "1 Maji", në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Parkut" një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri pistoletë në drejtim të derës së një lokali dhe është larguar.

Nga të shtënat nuk ka persona të dëmtuar.

Janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale 4 gëzhoja arme zjarri tip pistoletë.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe zbardhjen e kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-drejtoresha e burgut të grave rrëfen historinë më të trishtë brenda mureve të qelisë
Katër peshkaqen ‘ngjalë’ kapen në Himarë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.01134204864502
array(1) { ["section"]=> string(70) "qellohet-me-arme-drejt-nje-lokali-ne-fier-policia-ne-vendngjarje-98463" }